Węże ze stali szlachetnej
Węże gumowe
Kompensatory stalowe
Kompensatory gumowe
Wróć do listy produktów

Węże gumowe

Węże gumowe

Jesteśmy doświadczoną firmą, która produkcją węży gumowych zajmuje się od ponad ośmiu lat. Jako producent węży gumowych przywiązujemy olbrzymią wagę do jakości wytwarzanych przez nas produktów. Wysoka jakość jest dla nas najistotniejsza. W naszej ofercie znajdą Państwo elastyczne węże hydrauliczne

Aeroquip przeznaczone do przewodzenia oleju hydraulicznego, wyrobów przemysłu petrochemicznego, paliw, sprężonego powietrza oraz wody. W zastosowaniach, które wymagają większej wytrzymałości węży, nasza firma jako producent węży hydraulicznych musi przygotować je tak aby spełniły stawiane przed nimi wymaganiami.

Węże gumowe głównie stosowane są w układach hydrauliki siłowej do przenoszenia mocy i sterowania. Węże Aeroquip posiadają certyfikaty i uznania typu większości towarzystw klasyfikacyjnych. Można być więc pewnym ich wysokiej jakości.

Produkowane w zakresach średnic od 2 do 51mm i ciśnień roboczych do 750 bar. Końcówki są dostępne ze stali węglowej oraz nierdzewnej.

Okucia do węży

Okucia do węży

Okucia przeznaczone są do węży wysokociśnieniowych, mogą być również stosowane do węży przemysłowych.

Montowane są do węży hydraulicznych za pomocą odpowiednich tulei. Montaż dokonywany jest przez zaciskanie na prasach hydraulicznych. W zależności od części przyłączeniowej i typu uszczelnienia wyróżniamy wiele typów końcówek np. końcówki z gwintem metrycznym, calowym itd.

Okucia wykonane są ze:

  • stali węglowej ocynkowanej
  • stali nierdzewnej

Armatura

Armatura

Armatura złączna firmy CONEXA wykonywana jest zgodnie z normą DIN 2353. Łączniki rurowe gwintowane 24° z pierścieniem zacinającym stosuje się w różnych gałęziach przemysłu, w napędach i sterowaniach hydraulicznych, do łączenia przewodów rurowych oraz przewodów elastycznych.

Materiały stosowane do wykonywania złączy DIN2353 to:

  • stal węglowa cynkowana,
  • stal nierdzewna